Winled HIGHBAY 4K 45 PC 15000 N - LH0240PE1
Artikelnummer: 20420659 | Fabrikantnummer: LH0240PE1 | EAN: 8718328092004
Het productnummer van de fabrikant is LH0240PE1. Het EAN nummer is 8718328092004. Het interne artikelnummer is 20420659.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Halstraler
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Winled
Toon alle producten van Winled |
| Serie |
Highbay halstraler
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Lamphouder | Geen |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Geschikt voor noodverlichting | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK08 |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Reflector | Overig |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Lengte | 415 mm |
| Breedte | 415 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Buitendiameter | 415 mm |
| Reflectormateriaal | Kunststof |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Kleurtemperatuur | 4000 - 4000 K |
| Nom. stroom | 500 - 500 mA |
| Max. systeemvermogen | 110 W |
| Hoogte/diepte | 575 mm |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Lichtverdeler | Reflector |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Soort bedrading | Eindig |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 650 °C - 30 s |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | 1.5 - 2.5 mm² |
| Geschikt voor nevenlamp | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -25 - 50 °C |
| Geleiderdoorsnede | 1 mm² |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Nom. spanning | 90 - 305 V |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 5 % |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 10 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 80 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 4 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 7 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Met bescherming | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Kleur reflector | Overig |
| Voldoet aan min. EIA levensduurcriterium L90 (bij 50.000 uur bij tq = 25°C) | Ja |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Stralingshoek | 41-80° - Breedstralend |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 136 - 136 lm/W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 15000 - 15000 lm |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Nee |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 0.1 % |
| Geschikt voor lampvermogen | 80 - 100 W |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | 15000 lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | 500 W |
| Categorieën |
Industri ele armaturen
Armaturen |