Wiska SKV21/11 wartel PG21 SPR - 10066405
Artikelnummer: 10344655 | Fabrikantnummer: 10066405 | EAN: 4007685020602
Het productnummer van de fabrikant is 10066405. Het EAN nummer is 4007685020602. Het interne artikelnummer is 10344655.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wiska
Toon alle producten van Wiska |
| Serie |
SKV
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Trekontlasting | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering | Recht |
| Slagvast | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Glasvezel versterkt | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Kwaliteitsklasse | Polyamide |
| Soort afdichting | Diafragma |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 21 |
| Sleutelwijdte | 33 mm |
| Gebruikstemperatuur | -20 t/m 80 °C |
| Zeskant hoekmaat | 33 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.59 mm |
| Geschikt voor kabeldiameter | 10 t/m 18 mm |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Wiska Blindstop kunststof slagvast met PG-draad PG21
Artikelnummer: 10364395
Fabrikantnummer: 50060713
Wiska Contramoer kunststof PG21 grijs glasvezelversterkt
Artikelnummer: 10364458
Fabrikantnummer: 10060675