Wöhner Accessoires 01099 Lamelkoper - 01099
Artikelnummer: 22289062 | Fabrikantnummer: 01099 | EAN: 4021267010997
Omschrijving
01099 Lamelkoper
Het productnummer van de fabrikant is 01099. Het EAN nummer is 4021267010997. Het interne artikelnummer is 22289062.
Aanvullende informatie
Lamelkoper vertind 1181A 10x40x1, L 2m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 40 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Hoogte | 10 mm |
| Flexibel | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 1053 A |
| Model | Gelamelleerd |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product