Wöhner Accessoires 01123 Lamelkoper - 01123
Artikelnummer: 22289068 | Fabrikantnummer: 01123 | EAN: 4021267011239
Omschrijving
01123 Lamelkoper
Het productnummer van de fabrikant is 01123. Het EAN nummer is 4021267011239. Het interne artikelnummer is 22289068.
Aanvullende informatie
Lamelkoper vertind 1600 A 10x63x1, L 2m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 63 mm |
| Lengte | 2000 mm |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Hoogte | 10 mm |
| Flexibel | Ja |
| Nom. (meet)stroom In | 1481 A |
| Model | Gelamelleerd |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product