Wöhner Systeemtechniek 01187 Railkoper - 01187
Artikelnummer: 22289085 | Fabrikantnummer: 01187 | EAN: 4021267011871
Omschrijving
01187 Railkoper
Het productnummer van de fabrikant is 01187. Het EAN nummer is 4021267011871. Het interne artikelnummer is 22289085.
Aanvullende informatie
Railkoper 2500A, vertind, 2.4m, triple T profiel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 2400 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Flexibel | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Nom. (meet)stroom In | 2500 A |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product