Wöhner Systeemtechniek 01226 Railkoper - 01226
Artikelnummer: 22289096 | Fabrikantnummer: 01226 | EAN: 4021267012267
Omschrijving
01226 Railkoper
Het productnummer van de fabrikant is 01226. Het EAN nummer is 4021267012267. Het interne artikelnummer is 22289096.
Aanvullende informatie
Railkoper 1250A, 0.65m, vertind, dubbel-T-profiel, 500 mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 30 mm |
| Lengte | 653 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Flexibel | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Nom. (meet)stroom In | 1250 A |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product