Wöhner Systeemtechniek 01627 Railkoper - 01627
Artikelnummer: 22289193 | Fabrikantnummer: 01627 | EAN: 4021267016272
Omschrijving
01627 Railkoper
Het productnummer van de fabrikant is 01627. Het EAN nummer is 4021267016272. Het interne artikelnummer is 22289193.
Aanvullende informatie
Railkoper 1000 A 50x10, L 2.4m, vertind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railkoper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| Lengte | 2400 mm |
| Flexibel | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vertind |
| Hoogte | 10 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 1000 A |
| Model | Vlak/plat |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product