Wöhner Systeemtechniek 32632 Zijdelings aanbouwbare N-module - 32632
Artikelnummer: 22289654 | Fabrikantnummer: 32632 | EAN: 4021267326326
Het productnummer van de fabrikant is 32632. Het EAN nummer is 4021267326326. Het interne artikelnummer is 22289654.
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte rail | 12 mm |
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Adapterbreedte | 9 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 63 A |
| Max. stroomraildikte | 5 mm |
| Hartafstand rail | 30 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 22289654
Fabrikantnummer: 32632