Wöhner Aansluitadapter 3-polig SYST.60 voor rondleiter 150-300 MM² - 01754
Artikelnummer: 20499986 | Fabrikantnummer: 01754 | EAN: 4021267017545
Het productnummer van de fabrikant is 01754. Het EAN nummer is 4021267017545. Het interne artikelnummer is 20499986.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Max. aderdoorsnede | 300 mm² |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 20 - 30 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 560 A |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Breedte klem | 135 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20499986
Fabrikantnummer: 01754