Wöhner Adapter 200a universeel SYST.60 aanslkl.70 MM2 boven 108x222 - 32214
Artikelnummer: 20500007 | Fabrikantnummer: 32214 | EAN: 4021267322144
Het productnummer van de fabrikant is 32214. Het EAN nummer is 4021267322144. Het interne artikelnummer is 20500007.
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Adapterbreedte | 108 mm |
| Draagrailuitrusting | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 200 A |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20500007
Fabrikantnummer: 32214