Wöhner Adapter emc 32a 2 din rails 54MM SYST.60 2 delig 54x200 - 32404
Artikelnummer: 20500009 | Fabrikantnummer: 32404 | EAN: 4021267324049
Het productnummer van de fabrikant is 32404. Het EAN nummer is 4021267324049. Het interne artikelnummer is 20500009.
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Ronde geleider |
| Adapterbreedte | 54 mm |
| Draagrailuitrusting | 2 draagrails |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20500009
Fabrikantnummer: 32404