Wöhner Lastschakelaar 200a 60MM onder af aansluiting onder - 33540
Artikelnummer: 20401731 | Fabrikantnummer: 33540 | EAN: 4021267335403
Omschrijving
Wohner QUADRON lastscheider, apparaatbouwvorm compleet apparaat in behu, uitvoering als hoofdschakelaar, uitvoering als werkschakelaar, nom. continustroom Iu 160A, 3 polen, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP54, bedieningselement grijs, geschikt voor verdelerinbouw,
Het productnummer van de fabrikant is 33540. Het EAN nummer is 4021267335403. Het interne artikelnummer is 20401731.
Aanvullende informatie
Lastscheider 160A, Speed, met bedieningshendel, kabelaansluiting onder, 60Classic
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
60mm-System classic
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 160 A |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Boutklem |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Kleur bedieningselement | Grijs |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP54 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 160 A |
| Geschikt voor tussenbouw | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 4.5 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 125 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product
Wöhner Lastschakelaar 200a 60MM onder af aansluiting onder
Artikelnummer: 20401731
Fabrikantnummer: 33540