Wöhner Profielklem 2000a 51MM klemplaats 51x36 dubbel-T-profil - 01936
Artikelnummer: 20466962 | Fabrikantnummer: 01936 | EAN: 4021267019365
Het productnummer van de fabrikant is 01936. Het EAN nummer is 4021267019365. Het interne artikelnummer is 20466962.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 2000 A |
| Max. aderdoorsnede | 1000 mm² |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 30 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Breedte klem | 82 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20466962
Fabrikantnummer: 01936