Wöhner PROFIELKLEM 2800A 101MM - 01935
Artikelnummer: 20466913 | Fabrikantnummer: 01935 | EAN: 4021267019358
Omschrijving
Wohner Railsystemen aansluitklem stroomrail faserail, stroomraildikte 5 - 10mm, stroomrailbreedte 132mm, breedte klem 101mm, max. aderdoorsnede 2000mm², max. nom. bedrijfsstroom Ie 2800A, geschikt voor aansluiting bandgeled, 1 ader
Het productnummer van de fabrikant is 01935. Het EAN nummer is 4021267019358. Het interne artikelnummer is 20466913.
Aanvullende informatie
Profielklem 2800A voor dubbel T profielrail, klemruimte 101 x 36
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Nee |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 2000 mm² |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 2800 A |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 30 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Breedte klem | 132 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product