Wöhner Schroefaansluiting variabel voor kabelschoenen op rails 10 MM M 10 - 01047
Artikelnummer: 20466911 | Fabrikantnummer: 01047 | EAN: 4021267010478
Het productnummer van de fabrikant is 01047. Het EAN nummer is 4021267010478. Het interne artikelnummer is 20466911.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 13 mm² |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Breedte klem | 38 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 630 A |
| Stroomraildikte | 10 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 12 - 30 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20466911
Fabrikantnummer: 01047