Wöhner Systeemtechniek 11600 Crossboard - 11600
Artikelnummer: 26630698 | Fabrikantnummer: 11600 | EAN: 4021267116002
Omschrijving
11600 CrossBoard
Het productnummer van de fabrikant is 11600. Het EAN nummer is 4021267116002. Het interne artikelnummer is 26630698.
Aanvullende informatie
CrossBoard, 600mm, 250A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Railsysteem voor verdelers
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
Systeemtechniek
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 600 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Hoogte | 160 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Materiaal | Overig |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Diepte | 45 mm |
| Nom. (meet)stroom | 160 A |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 15 kA |
| Hoogte rail | mm |
| Dikte rail | mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product
Wöhner Systeemtechniek 11600 Crossboard
Artikelnummer: 26630698
Fabrikantnummer: 11600
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.