Wöhner 32010 ADAPTER - 32010
Artikelnummer: 26634299 | Fabrikantnummer: 32010
Omschrijving
32010 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32010. Het interne artikelnummer is 26634299.
Aanvullende informatie
Adapter 400A, 3P, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper, Schneider Electric NSX400
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 400 A |
| Adapterbreedte | 140 mm |
| Draagrailuitrusting | Overig |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product