Wöhner 32015 ADAPTER - 32015
Artikelnummer: 26634301 | Fabrikantnummer: 32015
Omschrijving
32015 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32015. Het interne artikelnummer is 26634301.
Aanvullende informatie
Adapter 630A, 3P, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper, Schneider Electric NSX630, ABB T5,XT5, Siemens 3VA23, 24, Eaton NZM3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 630 A |
| Adapterbreedte | 140 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product