Wöhner 32019 ADAPTER - 32019
Artikelnummer: 26634302 | Fabrikantnummer: 32019 | EAN: 4021267320195
Omschrijving
32019 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32019. Het EAN nummer is 4021267320195. Het interne artikelnummer is 26634302.
Aanvullende informatie
Adapter 3P voor ABB T5,XT5, Eaton NZM3, Schneider Electric NSX630, Siemens 3VA23, 24
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Adapterbreedte | 140 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 560 A |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product