Wöhner 32070 ADAPTER - 32070
Artikelnummer: 26634304 | Fabrikantnummer: 32070 | EAN: 4021267320706
Omschrijving
32070 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32070. Het EAN nummer is 4021267320706. Het interne artikelnummer is 26634304.
Aanvullende informatie
Adapter 250A, 3P, voor ABB T3, T4, XT3, XT4, Eaton NZM2, Schneider NSX250, SIemens 3VA12, 20, 21, 22, bovenaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 250 A |
| Adapterbreedte | 105 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product