Wöhner 32088 ADAPTER - 32088
Artikelnummer: 26634310 | Fabrikantnummer: 32088 | EAN: 4021267320881
Omschrijving
32088 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32088. Het EAN nummer is 4021267320881. Het interne artikelnummer is 26634310.
Aanvullende informatie
Adapter 160A, 3P, voor ABB T2, XT2, Eaton NZM1, bovenaansluiting, 30mm fase afstand
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 160 A |
| Adapterbreedte | 90 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product