Wöhner 32098 ADAPTER - 32098
Artikelnummer: 26634313 | Fabrikantnummer: 32098 | EAN: 4021267320980
Omschrijving
32098 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32098. Het EAN nummer is 4021267320980. Het interne artikelnummer is 26634313.
Aanvullende informatie
Adapter 160A, 3P, met systeemaansluiting onder, met lamelkoper voor ABB T1, XT1, Schneider Electric NSXm160, Siemens 3VA10, 3VA11
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 160 A |
| Adapterbreedte | 76 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product