Wöhner 32100 ADAPTER - 32100
Artikelnummer: 26634314 | Fabrikantnummer: 32100 | EAN: 4021267321000
Omschrijving
32100 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32100. Het EAN nummer is 4021267321000. Het interne artikelnummer is 26634314.
Aanvullende informatie
Adapter 160A, 4P, universeel, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper voor NSXm160, Siemens 3VA10/11, ABB T1/XT1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 160 A |
| Adapterbreedte | 100 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product