Wöhner 32107 ADAPTER - 32107
Artikelnummer: 26634320 | Fabrikantnummer: 32107 | EAN: 4021267321079
Omschrijving
32107 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32107. Het EAN nummer is 4021267321079. Het interne artikelnummer is 26634320.
Aanvullende informatie
Adapter 400A, 4P, universeel, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper, Schneider Electric NSX400
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 400 A |
| Adapterbreedte | 184 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product