Wöhner 32113 ADAPTER - 32113
Artikelnummer: 26634318 | Fabrikantnummer: 32113 | EAN: 4021267321130
Omschrijving
32113 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32113. Het EAN nummer is 4021267321130. Het interne artikelnummer is 26634318.
Aanvullende informatie
Adapter 630A, 4P, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper, N rechts
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 630 A |
| Adapterbreedte | 184 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product