Wöhner 32169 ADAPTER - 32169
Artikelnummer: 26634327 | Fabrikantnummer: 32169 | EAN: 4021267321697
Omschrijving
32169 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32169. Het EAN nummer is 4021267321697. Het interne artikelnummer is 26634327.
Aanvullende informatie
Adapter 250A, 3P, 105x90, systeemaansluiting boven/onder voor Noark Ex9M2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 250 A |
| Adapterbreedte | 105 mm |
| Draagrailuitrusting | Overig |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product