Wöhner 32220 ADAPTER - 32220
Artikelnummer: 26634328 | Fabrikantnummer: 32220 | EAN: 4021267322205
Omschrijving
32220 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32220. Het EAN nummer is 4021267322205. Het interne artikelnummer is 26634328.
Aanvullende informatie
Adapter 160A, 4P, universeel, met systeemaansluiting boven, met lamelkoper voor NSXm160, Siemens 3VA10/11, ABB T1/XT1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Gelamelleerd railkoper |
| Nom. (meet)stroom In | 160 A |
| Adapterbreedte | 120 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product