Wöhner Systeemtechniek 32453 Adapter - 32453
Artikelnummer: 22740670 | Fabrikantnummer: 32453 | EAN: 4021267324537
Omschrijving
32453 Adapter
Het productnummer van de fabrikant is 32453. Het EAN nummer is 4021267324537. Het interne artikelnummer is 22740670.
Aanvullende informatie
Adapter 32A, voor omkeerstarter EAton PKZM0, PKE32, 60Classic, 90 x 200
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Wöhner
Specificaties
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Ronde geleider |
| Draagrailuitrusting | 2 draagrails |
| Adapterbreedte | 90 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over Woehner
Huidige product