Wöhner Vervanging adapter 60MM-system classic voor motus - 36114
Artikelnummer: 22290123 | Fabrikantnummer: 36114 | EAN: 4021267361143
Het productnummer van de fabrikant is 36114. Het EAN nummer is 4021267361143. Het interne artikelnummer is 22290123.
| Klasse |
Stroomrailadapter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Hartafstand rail | 60 mm |
| Breedte rail | 30 mm |
| Draagrailuitrusting | Geen |
| Max. stroomraildikte | 10 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Geen |
| Min. stroomraildikte | 5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 25 A |
| Adapterbreedte | 22.5 mm |
| Aantal polen | |
| Categorieën | Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 22290123
Fabrikantnummer: 36114