Wöhner Ambus J-carrier stand. 60a/600V cert:ul mt:classj/3P - 31922
Artikelnummer: 20443123 | Fabrikantnummer: 31922 | EAN: 4021267319229
Het productnummer van de fabrikant is 31922. Het EAN nummer is 4021267319229. Het interne artikelnummer is 20443123.
| Klasse |
Houder voor cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Wöhner
Toon alle producten van Wöhner |
| Serie |
AMBUS®J-Carrier
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Afsluitbaar | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 3 |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Inbouwdiepte | 82 mm |
| Nom. spanning | 600 V |
| Met verklikker | Nee |
| Voor zekeringsgrootte | 27x60 mm |
| Categorieën |
Zekering
Groepenkasten |
Woehner
» Meer informatie over WoehnerArtikelnummer: 20443123
Fabrikantnummer: 31922