XTS 4200-1 tracks surface mounted 2000MM grey - KKT301171
Artikelnummer: 22689871 | Fabrikantnummer: KKT301171 | EAN: 6410014507022
Omschrijving
XTS 4200-1 Tracks surface mounted 2000mm grey
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is KKT301171. Het EAN nummer is 6410014507022. Het interne artikelnummer is 22689871.
| Klasse |
Spanningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
NORDIC
Toon alle producten van NORDIC |
| Serie |
XTS 4200
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor pendelophanging | Ja |
| Materiaal | Aluminium |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 2000 mm |
| Geschikt voor busaansluiting | Nee |
| Aantal groepen/fasen | 3 |
| Breedte | 31.5 mm |
| Hoogte | 32.5 mm |
| Max. elektrische belastbaarheid per fase | 3680 W |
| Buigbaar | Ja |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Railsystemen
Armaturen |
Huidige product