Zaptec Laadstation go 22KW wood brown - 900-00111
Artikelnummer: 26527179 | Fabrikantnummer: 900-00111
Specificaties
| Klasse |
Laadstations
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ZAPTEC
Toon alle producten van ZAPTEC |
| Breedte | 178 mm |
| Hoogte | 239 mm |
| Diepte | 73 mm |
| Draagbaar | Nee |
| Aantal laadunits | 1 |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| UNSPSC Code | 39121300 |
| Met MID-compatibele energiemeter | Nee |
| Categorieën | Laadpalen |
Huidige product