Zaptec Laadstation pro mid m&e 22KW - 900-00176
Artikelnummer: 26653618 | Fabrikantnummer: 900-00176
Specificaties
| Klasse |
Laadstations
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ZAPTEC
Toon alle producten van ZAPTEC |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 242 mm |
| Draagbaar | Nee |
| Aantal laadunits | 1 |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW |
| Met MID-compatibele energiemeter | Ja |
| UNSPSC Code | 39121300 |
| Categorieën | Laadpalen |
Huidige product