ZEHNDER Dakventilatoren MPL-L605-W605-DN400 - 440305340
Artikelnummer: 26611718 | Fabrikantnummer: 440305340 | EAN: 8717573876018
Omschrijving
MPL-L605-W605-DN400
Aanvullende informatie VAP 535/400 connection plate
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ZEHNDER Specificaties
Klasse Flensplaat voor dakventilator
Toon alle producten van deze klasse
Merk ZEHNDER
Toon alle producten van ZEHNDER
Serie Dakventilatoren
Toon alle producten in deze serie
Gecoat Nee
Steekmaat 535 mm
Nom. kanaaldiameter 400 mm
Materiaal Sendzimir verzinkt staal
Uitwendige maat 605 mm