ZEHNDER Dakventilatoren MX320-3PH-400V-SW - 476600035
Artikelnummer: 26707248 | Fabrikantnummer: 476600035 | EAN: 8717573020121
Gerelateerde producten:
ZEHNDER DAKVENT MX320 D MANUAL
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
MX320-3PH-400V-SW
Aanvullende informatie MX 320D + WS
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ZEHNDER Specificaties
Klasse Dakventilator wisselspanning
Toon alle producten van deze klasse
Merk ZEHNDER
Toon alle producten van ZEHNDER
Serie Dakventilatoren
Toon alle producten in deze serie
Materiaal behuizing Kunststof
Frequentie 50 Hz
Nom. spanning 400 V
Aantal fasen 2
Ondersteunt protocol voor MODBUS Nee
Geïntegreerde tijdschakelklok Nee
Indirecte aandrijving Nee
Terugslagklep Geen
Enkel toeren motor regelbaar met Elektronisch
Materiaal waaier Aluminium
Met thermische beveiliging Nee
Enkel toeren motor Nee
Elektrische aansluiting Aansluitklemmen
Luchttoevoerdakventilator Nee
Met werkschakelaar Ja
Axiale uitvoering Nee
Max. mediumtemperatuur (continu) 60 °C
Met druksensor Nee
Met draadloze afstandsbediening Nee
Vormgeving kap Rond
Stuursignaal 0-10 V
Geschikt voor draadloze afstandsbediening Nee
Oppervlaktebescherming waaier Overig
Oppervlaktebescherming behuizing Overig
Nom. stroom 3.3 A
Bediening via app Nee
Ventilator kantelbaar Nee
Met geluiddemper Nee
Kwaliteitsklasse materiaal behuizing Polypropyleen (PP)
Kwaliteitsklasse materiaal waaier Al 99,5 (3.0255)
Uitblaasrichting Diagonaal
Werkende hoogte 601 mm
Voetmaat inwendig rond 302 mm
Nom. kanaaldiameter 302 mm
Voetmaat inwendig vierkant 645 mm
Specifiek ventilator vermogen bij Qmax 0.2 kW/(m³/s)
Geluiddrukniveau op 4 m. (buiten) bij Qmax 65 dB(A)
Type motor EC (elektronische commutatie)
Met constant volume regeling Nee
Meertoeren motor met Overig
Geschikt voor (extra) druksensor Ja
Max. luchthoeveelheid bij 50 Pa 5356 m³/h
Max. luchthoeveelheid bij 100 Pa 5084 m³/h
Max. luchthoeveelheid bij 150 Pa 4796 m³/h
Max. luchthoeveelheid bij 200 Pa 4491 m³/h
Max. luchthoeveelheid bij 250 Pa 4165 m³/h
Max. luchthoeveelheid bij 300 Pa 3812 m³/h
Steekmaat 535 - 535 mm