ZEHNDER Luchtverdeelkanalen en componenten Tra-CFT-FL51/dn90x90 - 990430852
Artikelnummer: 26711545 | Fabrikantnummer: 990430852 | EAN: 7613367025499
Omschrijving
TRA-CFT-FL51/DN90x90
Het productnummer van de fabrikant is 990430852. Het EAN nummer is 7613367025499. Het interne artikelnummer is 26711545.
Aanvullende informatie
ComfoFit Therm DN90 - haakse overgang 90/flat 51 - 90°
Specificaties
| Klasse |
Verloop rond luchtkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ZEHNDER
Toon alle producten van ZEHNDER |
| Serie |
Luchtverdeelkanalen en componenten
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal kanaal | Kunststof |
| Met voorgemonteerde afdichting | Nee |
| Antistatische uitvoering | Ja |
| Productiewijze | Naadloos |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 80 mm |
| Hulpstukverloop | Nee |
| Buisverloop | Ja |
| Geperst | Nee |
| Aansluittype aansluiting 1 | Rond luchtkanaal |
| Kleur buitenzijde | Zwart |
| Geperforeerde binnenwand | Nee |
| Met overschuifprofiel | Nee |
| Met overschuifklem | Nee |
| Aansluittype aansluiting 2 | Ovaal luchtkanaal |
| Nom. kanaalbreedte aansluiting 2 | 138 mm |
| Nom. kanaalhoogte aansluiting 2 | 51 mm |
| Nom. kanaaldiameter aansluiting 1 | 90 mm |
| Equivalente kanaaldiameter aansluiting 1 | 90 mm |
| Materiaal isolatie | Geëxpandeerd polypropyleen (EPP) |
| Kwaliteitsklasse kanaal | Polypropyleen (PP) |
| Instortbaar in beton | Ja |
| Luchtdichtheidsklasse volgens EN 1751 | D |
| Uitvoeringsvorm | Lepe hoek |
| Aansluiting 1 | Schuifmof |
| Aansluiting 2 | Insteekeind |
| Inwendige oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Uitwendige oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Hardschuim kanaal (volledig isolatie) |
| Isolatiedikte | 20 mm |
| Wanddikte kanaal | 20 mm |
| Lengte | 167.5 mm |
| Lengte aansluiting 1 | 135 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 167.5 mm |
| Werkende lengte aansluiting 2 | 127.5 mm |
| Equivalente kanaaldiameter aansluiting 2 | 71.7 mm |
| Warmteweerstand Rd | 0.51 (m²·K)/W |
| Categorieën |
Roosters kanalen slangen en filters
Ventilatie verwarming |
ZEHNDER
» Meer informatie over ZEHNDER
Huidige product
ZEHNDER Luchtverdeelkanalen en componenten Tra-CFT-FL51/dn90x90
Artikelnummer: 26711545
Fabrikantnummer: 990430852