ZEHNDER STB 2-125 VENTIEL - 705522520
Artikelnummer: 22421119 | Fabrikantnummer: 705522520 | EAN: 8717573009973
Omschrijving
Zehnder STB ventilatieventiel, staal, wit, nom. kanaaldiameter aansluiting 125mm, rond, luchtafvoerventiel, met volume-instelling, inbouwring rubberring, capaciteit 150m³/h, frontdiameter 170mm, RAL-nummer 9010, inbouwdiepte 50mm, bediening 2 standen overig, frontbreedte 170mm, frontlengte 170mm
Het productnummer van de fabrikant is 705522520. Het EAN nummer is 8717573009973. Het interne artikelnummer is 22421119.
Aanvullende informatie
STB 2-125
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van ZEHNDER
Specificaties
| Klasse |
Ventilatieventiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ZEHNDER
Toon alle producten van ZEHNDER |
| Serie |
ComfoValve - Ventilatieventielen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| RAL-nummer | 9010 |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| 2 standen instelling | Nee |
| Inbouwring | Rubberring |
| Met filter | Nee |
| Hoog inducerend | Nee |
| Uitblaaspatroon beperkt | Nee |
| Nom. kanaaldiameter aansluiting | 125 mm |
| Capaciteit | 150 m³/h |
| Zelfregelend | Nee |
| Frontdiameter | 170 mm |
| Met volume-instelling | Ja |
| Frontbreedte | 170 mm |
| Frontlengte | 170 mm |
| Bediening 2 standen | Overig |
| Luchtafvoerventiel | Ja |
| Luchttoevoerventiel | Nee |
| Categorieën |
Centrale ventilatiesysteem
Ventilatie verwarming |
ZEHNDER
» Meer informatie over ZEHNDER
Huidige product