Zumtobel Dali vsa toebehoor verlichting 3-fase/L3 staal - S0581040
Artikelnummer: 20815439 | Fabrikantnummer: S0581040 | EAN: 4024318011226
Omschrijving
3PH/L3+DALI fixing items (set of 3)
Het productnummer van de fabrikant is S0581040. Het EAN nummer is 4024318011226. Het interne artikelnummer is 20815439.
Aanvullende informatie
3-fase/L3+DALI-bevestigingsstukken (3) (verpakkingseenheid); voor het uitvlakken van plafond- en wandoneffenheden bij directe plafond-/wandmontage; uit verzinkte staalplaat; afmetingen: 30x23x18 mm Tip voor vereist aantal bij: 1m/ 2m-rail: 2 stuks, 3m-rai
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Zumtobel
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Zumtobel
Toon alle producten van Zumtobel |
| Serie |
Stroomrails en accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 23 mm |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte | 30 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Bevestigingsset |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Zumtobel
» Meer informatie over Zumtobel
Huidige product
Zumtobel Dali vsa toebehoor verlichting 3-fase/L3 staal
Artikelnummer: 20815439
Fabrikantnummer: S0581040