Zumtobel Dali vsa toebehoor verlichting 3-fase/L3 zwart kunststof - S2803390
Artikelnummer: 20816034 | Fabrikantnummer: S2803390 | EAN: 4024318020754
Omschrijving
3-phase/L3+DALI connector
Het productnummer van de fabrikant is S2803390. Het EAN nummer is 4024318020754. Het interne artikelnummer is 20816034.
Aanvullende informatie
3-fase/L3+DALI-verbinder, zwart; voor de afstandsloze mechanische verbinding van twee stroomrails; afmetingen: 84x84x27 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Zumtobel
Specificaties
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Zumtobel
Toon alle producten van Zumtobel |
| Serie |
Stroomrails en accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 84 mm |
| Breedte | 84 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 27 mm |
| Type toebehoren/onderdelen | Koppeling/verbinder recht |
| Diameter | mm |
| Categorieën | Armaturen |
Zumtobel
» Meer informatie over Zumtobel
Huidige product
Zumtobel Dali vsa toebehoor verlichting 3-fase/L3 zwart kunststof
Artikelnummer: 20816034
Fabrikantnummer: S2803390