Zumtobel CROSSIGN 110 P + 160 P Escape Sign luminaire - 42188704
Artikelnummer: 23896632 | Fabrikantnummer: 42188704 | EAN: 9010299887917
Omschrijving
Escape sign luminaire
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Zumtobel
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 42188704. Het EAN nummer is 9010299887917. Het interne artikelnummer is 23896632.
| Klasse |
Noodverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Zumtobel
Toon alle producten van Zumtobel |
| Serie |
CROSSIGN 110 P + 160 P
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lamphouder | Geen |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Slagvastheid | IK05 |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aansluitwijze | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Breedte | 46 mm |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Soort bedrading | Geschikt voor doorgangsbedrading |
| Geleiderdoorsnede | 1.5 mm² |
| Max. systeemvermogen | 3.3 W |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Vermogensfactor | 0.64 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | Niet noodzakelijk |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 240 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 400 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Met verwarmingselement voor batterij | Nee |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Buitendiameter | mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede | - mm² |
| Lichtopbrengst bij noodbedrijf | lm |
| Kleurtemperatuur | - K |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | - °C |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | - lm |
| Stroomverbruik in noodmodus | W |
| Inbouwdiepte | mm |
| Inbouwhoogte | mm |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Zumtobel
» Meer informatie over Zumtobel
Huidige product
Zumtobel CROSSIGN 110 P + 160 P Escape Sign luminaire
Artikelnummer: 23896632
Fabrikantnummer: 42188704