3M MDT-A-32/7,5 krimpkous Z8622447 - 7000099267
Artikelnummer: 22386425 | Fabrikantnummer: 7000099267 | EAN: 8712403059500
Het productnummer van de fabrikant is 7000099267. Het EAN nummer is 8712403059500. Het interne artikelnummer is 22386425.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Wanddikte na krimpen | 3.3 mm |
| Krimpinterval | 4:1 |
| Binnendiameter voor inkrimping | 32 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 7.5 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Cellpack Krimpbuis dikw.krimpverh.3 : 1-SRH2/34-7/zwart/1000MM
Artikelnummer: 20981578
Fabrikantnummer: 127421