3M MDT-A-70/26 krimpkous+lijm 1MTR - 7000099270
Artikelnummer: 22386428 | Fabrikantnummer: 7000099270 | EAN: 8712403059531
Het productnummer van de fabrikant is 7000099270. Het EAN nummer is 8712403059531. Het interne artikelnummer is 22386428.
| Klasse |
Krimpslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 1 m |
| Transparant | Nee |
| Krimpinterval | 3:1 |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Wanddikte na krimpen | 3.3 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 70 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 26 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |