3M Ske45/100 krimpeindkap 45-100MM - 7000061595
Artikelnummer: 10418368 | Fabrikantnummer: 7000061595 | EAN: 4046719192748
Het productnummer van de fabrikant is 7000061595. Het EAN nummer is 4046719192748. Het interne artikelnummer is 10418368.
| Klasse |
Krimpeindkap
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Type | Warmkrimp |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Binnendiameter voor inkrimping | 100 mm |
| Totale lengte na krimpen | 160 mm |
| Materiaal | Polyolefine (XLPO) |
| Binnendiameter na inkrimping | 45.009 mm |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
Cellpack Krimpkap met thermoplastische lijm-SKH/95-40/zwart
Artikelnummer: 20532601
Fabrikantnummer: 125338