Cellpack Krimpkap met thermoplastische lijm-SKH/95-40/zwart - 125338
Artikelnummer: 20532601 | Fabrikantnummer: 125338 | EAN: 4010311020761
Het productnummer van de fabrikant is 125338. Het EAN nummer is 4010311020761. Het interne artikelnummer is 20532601.
Druk- en vochtbescherming voor kabels, leidingen en buizen van 5 - 105 mm diameter.
| Klasse |
Krimpeindkap
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Cellpack
Toon alle producten van Cellpack |
| Serie |
Krimpkap
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met inwendige kleefstof | Ja |
| Bedrukbaar | Ja |
| Binnendiameter voor inkrimping | 95 mm |
| Binnendiameter na inkrimping | 40 mm |
| Wanddikte na krimpen | 3.8 mm |
| Totale lengte na krimpen | 155 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -30 - 135 °C |
| Categorieën |
Tape en afzet banden
Bevestigingsmateriaal |
3M Ske45/100 krimpeindkap 45-100MM
Artikelnummer: 10418368
Fabrikantnummer: 7000061595
Cellpack
» Meer informatie over CellpackArtikelnummer: 20532601
Fabrikantnummer: 125338