3M Scotch zelffuserende tape 25MMX33M - 7100090192
Artikelnummer: 21341678 | Fabrikantnummer: 7100090192 | EAN: 4054596139626
Het productnummer van de fabrikant is 7100090192. Het EAN nummer is 4054596139626. Het interne artikelnummer is 21341678.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 25 mm |
| Transparant | Nee |
| Isolerend | Ja |
| Lengte | 33 m |
| Dikte | 0.127 mm |
| UNSPSC Code | 39120000 |
| Conditie/kortingsgroep | 300315 |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |