3M Scotch zelffuserende tape 25MMX9,1M 80611438617 - 7000006225
Artikelnummer: 20426972 | Fabrikantnummer: 7000006225 | EAN: 51128572610
Het productnummer van de fabrikant is 7000006225. Het EAN nummer is 51128572610. Het interne artikelnummer is 20426972.
| Klasse |
Zelfklevende tape
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
3M
Toon alle producten van 3M |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Breedte | 25.4 mm |
| Dikte | 0.3 mm |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Lengte | 9.1 m |
| Materiaal | Siliconen |
| Categorieën |
Tape krimpkous en klittenband
Installatiemateriaal |
Artikelnummer: 20426972
Fabrikantnummer: 7000006225