ABB Busch-Jaeger 2TMA130051B0009 - 2TMA130051B0009
Artikelnummer: 24092388 | Fabrikantnummer: 2TMA130051B0009 | EAN: 6955891823136
Het productnummer van de fabrikant is 2TMA130051B0009. Het EAN nummer is 6955891823136. Het interne artikelnummer is 24092388.
| Klasse |
Binnenpost deurcommunicatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
ABB-Welcome
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 128 mm |
| Met geheugen functie | Ja |
| Volumeregeling | Ja |
| Met video | Ja |
| Installatietechniek | Overig |
| Afluisterbeveiligd | Ja |
| Oproepherkenning | Ja |
| Oproepuitschakeling | Ja |
| Interne communicatie | Ja |
| Extra apparaat aankoppelbaar | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 177.8 mm |
| Beeldsysteem | PAL |
| Eigenschap beeldsysteem | Kleur |
| Met touchscreen | Ja |
| Hoorapparaat-compatibel | Nee |
| Met automatische deurslotbediening | Ja |
| Bediening extra functie(s) | Ja |
| Bediening deurslot | Ja |
| Koppelbaar met smartphone | Ja |
| Zoom, pan/tilt functie | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Uitvoering van de interface | Wi-Fi |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 7 inch |
| Diepte | 17.2 mm |
| Categorieën |
Deur video intercom
Coax en data |
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaeger