ABB Busch-Jaeger ALPHA exclusive Afdekraam 2V Horizontaal Platina IP20 - 2CKA001754A4374
Artikelnummer: 21241097 | Fabrikantnummer: 2CKA001754A4374 | EAN: 4011395125632
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001754A4374. Het EAN nummer is 4011395125632. Het interne artikelnummer is 21241097.
2-voudig afdekraam (platina) voor horizontale toepassing in wandgootinstallaties met 80 mm afdekking.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Alpha exclusive
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Kleur | Platina |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Inbouwbreedte | 71 mm |
| Breedte | 152 mm |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb Busch-jaeger alpha wandcontactdoos inbouw (stucwerk) ra 1V titanium
Artikelnummer: 20276110
Fabrikantnummer: 2CKA002011A3829
Abb Busch-jaeger alpha bedieningselement jaloezie tiptoets wit
Artikelnummer: 11882917
Fabrikantnummer: 2CKA006430A0323
Abb Busch-jaeger alpha tiptoets jaloezie titanium
Artikelnummer: 20296629
Fabrikantnummer: 2CKA006430A0318
Abb Busch-jaeger alpha draaiknop thermostaat titanium
Artikelnummer: 20296733
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3721
Abb Busch-jaeger CPL 2XMJ 216000-2/216005-4 A-albast
Artikelnummer: 11321710
Fabrikantnummer: 2CKA001753A7800
Abb Busch-jaeger CPL KD luidspreker/tae A-brons
Artikelnummer: 11322751
Fabrikantnummer: 2CKA001753A1761
Abb Busch-jaeger CPL KD luidspreker/tae A-albast/studio
Artikelnummer: 11099320
Fabrikantnummer: 2CKA001753A7719
Abb Busch-jaeger CPL V datadoos 1XRJ45 A-platin
Artikelnummer: 11018341
Fabrikantnummer: 2CKA001753A8410
Abb Busch-jaeger alpha onderdeel/centraalplaat luidsprekeraansluiting basiselement met centrale afdekplaat kunststof titanium
Artikelnummer: 20374379
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3337
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21241097
Fabrikantnummer: 2CKA001754A4374