ABB Busch-Jaeger Alpha nea Afdekraam 3-voudig Verticaal Platina - 2CKA001754A1678
Artikelnummer: 21241767 | Fabrikantnummer: 2CKA001754A1678 | EAN: 4011395168905
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001754A1678. Het EAN nummer is 4011395168905. Het interne artikelnummer is 21241767.
3-voudig afdekraam (platina) voor verticale montage.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Alpha nea
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Breedte | 81 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 3 |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Kleur | Platina |
| Materiaal | Metaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 3 |
| Inbouwbreedte | 71 mm |
| Montagerichting | Verticaal |
| Hoogte | 223 mm |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 3 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb Busch-jaeger alpha enkele wip aan-/uit-schakelaar titanium
Artikelnummer: 20296649
Fabrikantnummer: 2CKA001751A2834
Abb Busch-jaeger alpha onderdeel/centraalplaat centraalplaat kunststof titanium
Artikelnummer: 20374398
Fabrikantnummer: 2CKA001724A2797
Abb Busch-jaeger alpha bedieningselement aan-/uit-schakelaar enkele wip wit
Artikelnummer: 11322706
Fabrikantnummer: 2CKA001751A2326
ABB Busch-Jaeger Alpha exclusive, Alpha nea Schakelwip met pijlsymbolen Titanium
Artikelnummer: 21241265
Fabrikantnummer: 2CKA001751A2842
Abb Busch-jaeger alpha centraalplaat satelliet antenne-aansluitdoos, coax centraalplaat 3 connectoren metaalzonder label brons
Artikelnummer: 21245192
Fabrikantnummer: 2CKA001724A2748
ABB Busch-Jaeger cpl antenne a-titanium
Artikelnummer: 21243216
Fabrikantnummer: 2CKA001724A2796
Abb Busch-jaeger CPL KD V 50x50 CPL A-albast/studiowit
Artikelnummer: 20224646
Fabrikantnummer: 2CKA001753A7685
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21241767
Fabrikantnummer: 2CKA001754A1678