ABB Busch-Jaeger Alpha nea Afdekraam 4-voudig Horizontaal Platina - 2CKA001754A1645
Artikelnummer: 21243187 | Fabrikantnummer: 2CKA001754A1645 | EAN: 4011395168608
Het productnummer van de fabrikant is 2CKA001754A1645. Het EAN nummer is 4011395168608. Het interne artikelnummer is 21243187.
4-voudig afdekraam (platina) voor horizontale montage.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ABB Busch-Jaeger
Toon alle producten van ABB Busch-Jaeger |
| Serie |
Alpha nea
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK03 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Breedte | 294 mm |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd/geëloxeerd |
| Kleur | Platina |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal eenheden | 4 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Hoogte | 81 mm |
| Diepte | 11 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwbreedte | 71 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Inbouwhoogte | 56 mm |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Diameter boring (gaten) | 71 mm |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Abb Busch-jaeger alpha bedieningselement standenschakelaar draaigreep wit
Artikelnummer: 11322055
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3428
Abb Busch-jaeger alpha draaiknop thermostaat titanium
Artikelnummer: 20296670
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3567
Abb Busch-jaeger CPL V datadoos 2XRJ45 A-titanium
Artikelnummer: 11322229
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3347
Abb Busch-jaeger CPL V datadoos 1XRJ45 A-titanium
Artikelnummer: 10345318
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3348
ABB Busch-jaeger busch-jaeger alpha nea afdekking voor usb, tae studiowit
Artikelnummer: 11099323
Fabrikantnummer: 2CKA001753A7743
Abb Busch-jaeger alpha bedieningselement luidspreker centraalplaat platina
Artikelnummer: 20035109
Fabrikantnummer: 2CKA008200A0093
Abb Busch-jaeger alpha onderdeel/centraalplaat modular-jack basiselement met centrale afdekplaat kunststof titanium
Artikelnummer: 20374368
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3341
ABB Busch-Jaeger Alpha exclusive, Alpha nea bedieningselement Standenschakelaar Titanium
Artikelnummer: 21241394
Fabrikantnummer: 2CKA001710A3467
Abb Busch-jaeger CPL KD V 50x50 CPL A-albast/studiowit
Artikelnummer: 20224646
Fabrikantnummer: 2CKA001753A7685
Abb busch-jaeger
Busch Jaeger is een begrip in de wereld van schakelmateriaal. Al meer dan 130 jaar staat Busch Jaeger voor innovatie, stijl, kwaliteit en veelzijdigheid. Vanuit twee fabrieken in Duitsland bedient Busch Jaeger meer dan 60 landen. Door de diversiteit in het design, de veelzijdigheid van functionaliteiten en een constante betrouwbare kwaliteit van het schakelmateriaal, biedt Busch Jaeger oplossingen voor ieder kantoorpand of interieur.
» Meer informatie over Abb busch-jaegerArtikelnummer: 21243187
Fabrikantnummer: 2CKA001754A1645